Nytårsfest 2015 i idrættens tegn

Med godt 260 deltagende medlemmer et program med badminton, karate, springgymnastik og Zumba på programmet, foruden nogle enkelte gengangere fra sidste år,  som vejledning hos en kosmetolog, mulighed for at anvende legerummet, og det afsluttende fyrværkeri, var det en forrygende nytårsfest på Scandic i Kolding.

Herunder kan du se et udvalg af billeder fra festen, og som altid er der mange flere billeder i Google+

Når den nye bestyrelse holder møde i februar, vil en evaluering af nytårsfesten selvfølgelig være en del af dagsordenen. I den forbindelse modtager vi meget gerne kommentarer vedr. Nytårsfest. Du kan enten skrive til os direkte på mail (se under bestyrelse her på siden) eller du skrive i foreningens gruppe på Facebook eller i Google+

Foreløbig tak for en rigtig god fest 🙂

Share Button

Skriv et svar